PHP třída pro generování faktur.


START licence zdarma

START licence slouží všem, kteří si chtějí vyzkoušet práci s třídou předtím něž si koupí plnohodnotnou verzi, nebo podnikatelům, kteří vystavují faktury bez DPH s malým počtem položek (omezení na max. 3 položky).

START licence je zdarma a můžete ji získat registrací níže na stránce, následně Vám na zadaný email dorazí odkaz pro stažení třídy. Třídu v licenci START není možné upravovat a dále šířit.

Registrací emailové adresy a stažením licence souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení v max. počtu 4x ročně.

Jaké jsou omezení START licence?

  • Možnost generovat pouze faktury (nelze generovat storno doklady, proformy...) a to pouze pro neplátce DPH.
  • Počet položek faktury je omezen na 3, faktura nemá stránkování.
  • Neobsahuje možnost vložení obrázků a změnu vzhledu faktury
  • Dále neobsahuje možnosti: přidání slevy, koncového příjemce, QR platby, EANu položek a faktury, elektronický podpis a automatické odesílání na email
  • Nabyvatel nemůže upravovat zdrojové kódy třídy, ani třídu dále šířit.
  • V patičce faktury můsi zůstat text ("Vygenerováno pomocí WFPfaktury x.x" a odkaz na tyto stránky)

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak se neváhejte zeptat.

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Ing. Petr Daněk, 756 55 Dolní Bečva 330, Česká republika, IČ: 86975943 pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány). Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.